Okna i drzwi co wybrać

lisicaa

Okna i drzwi co wybrać

Post autor: lisicaa »

Zabieram się za budowę domu i muszę wybrać dostawcę okien i drzwi. Obecnie skłaniam się ku produktom firmy drutex/pl/ bo mam wybór czy mają być z PVC, drewna czy aluminium. Cały czas ulepszają swoje produkty i wprowadzają nowe rozwiązania no i są polską firmą. Myślicie że to optymalny wybór?
thefour

Re: Okna i drzwi co wybrać

Post autor: thefour »

Jeśli chodzi o okna to także polecam tej firmy. A co do drzwi to wszystko zależy od tego jakich konkretnie poszukujesz. Bo jeśli mowa o drzwiach wewnętrznych to moim zdaniem tutaj vrata/pl/k/drzwi-wewnetrzne/ uda Ci się znaleźć bardzo dobrej jakości drzwi i to w wielu wymiarach i kolorach. Także my stamtąd kupowaliśmy drzwi i jesteśmy z wyboru bardzo zadowoleni.
fabiola

Post autor: fabiola »

Doskonale rozumiem wasz dylemat. Ja sama nie wiem, na co się zdecyduję, chociaż u mnie to raczej sprawa ma się tak, że na oku, jeśli chodzi o drzwi, to firma Mikea mikea.eu/ , a jeszcze muszę zdecydować o oknach. Ważna jest jakość.
Maza

Post autor: Maza »

Nie musisz instalować wszystkich drzwi jednakowych w całym domu.
Pomyśl, czy na przykład nie warto zastosować w niektórych przestrzeniach bezramowego systemu z drzwiami szklanymi.
Szklane drzwi wrocław: panszklarz.net/pl/drzwi-szklane/ to nowoczesne, estetyczne i bardzo praktyczne rozwiązanie do większych przestrzeni na przykład.
laura02

Post autor: laura02 »

Skoro jesteśmy przy tym temacie, to zdecydowanie warto tutaj wspomnieć o firmie Simeteq. Jest to sklep, który oferuje najróżniejsze artykuły montażowe oraz dodatki do okien oraz drzwi. Przykładowo ja tam znalazłam dla siebie bardzo dobre siłownik do okna dachowego . Także super... Warto tam zerknąć.
klaska

Post autor: klaska »

Jeśli chodzi o drzwi to zdecydowanie polecam takie drewniane :) ja zamawiałam je u polskiego producenta, w firmie Kris Drzwi. Polecam, to solidna i uczciwa firma a ich produkty cechuje wysoka jakośc a do tego rozsądne ceny.
ODPOWIEDZ