Aranżacja wnętrz

GabrielRWrz
Posty: 119
Rejestracja: wt paź 27, 2020 12:39 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: GabrielRWrz »

Moja żona wymarzyła sobie nowe meble do sypialni. Zależało jej zwłaszcza na większej szafie. Niestety szybko okazało się, że bardziej skupia się na wyglądzie niż funkcjonalności. Po tygodniu użytkowania zepsuły się prowadnice. Musiałem kupić nowe na stronie ekorex/pl/prowadnice-rolkowe-blum i zamontować je. Na szczęście te były dobrej jakości.
lanca
Posty: 237
Rejestracja: pt lis 20, 2020 12:54 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: lanca »

Jeśli szukacie pomysłów na aranżację garderoby albo przedpokoju to myślę, że taka szafka na buty sfmeble/pl/p/szafka-na-buty-luxury-55x125-cm-szara jest super sprawą. Pięknie się prezentuje i jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Na pewno będziecie zadowoleni :)
miłosznowak
Posty: 151
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:01 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: miłosznowak »

Moim zdaniem warto zainwestować w porządną farbę do malowania. Na stronie bbhomedecor/pl/sklep/farby-dekoracyjne/94-farba-dekoracyjna-sabulador-valpaint-cena.html możecie zapoznać się z farbą dekoracyjną, która jest wydajna i daje świetne rezultaty. Farba charakteryzuje się unikalnym, wizualnym efektem imitującym połyskliwy piasek o grubszej metalizującej strukturze i jest dostępna w bardzo dobrej cenie.
kowalska2
Posty: 143
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:51 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: kowalska2 »

Myślę, że oryginalnie będzie się też prezentować w domu taka pomarańczowa zasłona: macodesign.eu/pl/p/Almost-Love-pomaranczowa-aksamitna-zaslona/2657 . Tego typu zasłony są ponadczasowe. Można je powiesić w każdym domowym pomieszczeniu.
lanca
Posty: 237
Rejestracja: pt lis 20, 2020 12:54 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: lanca »

Ja odświeżyłam ostatnio pokój córki i zamówiłam zupełnie nowe firany ze strony nietylkofiranki/pl/160-firany-do-pokoju-dzieciecego . Wyglądają niesamowicie, pomieszczenie wygląda zupełnie inaczej a nowe wzory firan pokazały mi że trzeba pomyśleć nad wymianą ich w innych pomieszczeniach
romuś
Posty: 234
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:41 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: romuś »

W aranżacji wnętrz bardzo ważne są dodatki, które uproszczą nam zycie. Zobaczcie tu meblownia/pl/category/akcesoria-meblowe-kosze-cargo Moim zdaniem bardzo fajna propozycja. Ja na pewno kupię wysoki kosz cargo z pięcioma półkami. Pozwoli mi na zagospodarowanie przestrzeni w kuchni.
palaczka
Posty: 307
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:51 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: palaczka »

Ja jestem na etapie urzadzania łazienki. Trudno jest wybrać lustro do małej łazienki. Ale trafiłam na bardzo dobry artykuł tu marradesign/pl/aktualnosci/13-5-zasad-wyboru-idealnego-lustra-lazienkowego-wedlug-salvatori Z którego sie dowiedziałam czym się kierować przy wyborze lustra. Może i dla was bedą to ciekawe informacje - sprawdźcie sami.
ziomka
Posty: 172
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:24 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: ziomka »

Koniecznie zleć remont fachowcom. Remont to duży stres, a fachowcy sobie z nim poradzą bezproblemowo. Polecam Tobie remonty i wykończenia wnętrz, usługi remontowe Poznań: remonty.w.poznaniu/pl/ .
ryzykantja
Posty: 264
Rejestracja: wt wrz 22, 2020 7:08 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: ryzykantja »

Wiecie że w internecie można znaleźć ciekawe blogi min o aranżacji mieszkań. Mnie zainteresował ten artykuł tu miloohome/pl/blog/dodatki-do-loftowych-wnetrz Mowa w nim o dodatkach do miszkania. Ale w tym blogu jest wiele ciekawych informacji. Warto zerknąć w zakładki.
maja
Posty: 213
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:43 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: maja »

My właśnie przeglądamy narożniki do salonu. Myślę o narożniku z funkcją spania. Tutaj galameble/com/narozniki/narozniki-z-funkcja-spania/ znalazłam bardzo fajne, nowoczesne narożniki w różnych rozmiarach. Z tego co wiem w Poznaniu jest stacjonarny sklep Gala Meble i chyba się tam wybierzemy.
ODPOWIEDZ