Sklep internetowy

Awatar użytkownika
adriande
Posty: 81
Rejestracja: czw paź 10, 2019 4:12 pm

Sklep internetowy

Post autor: adriande »

Wiecie coś na ten temat zakładania sklepu internetowego? Osobiście zastanawiam się nad otworzeniem takiego biznesu. Szukam więc rzetelnych informacji na ten temat. Polecicie coś konkretnego? Jak na razie udało mi się trafić na tą stronę http://biznes-world.pl/sklep-internetow ... ac-sukces/ . Myślicie, że warto skorzystać z ich informacji? Koniecznie dajcie znać, dzięki!
Słowo jest czymś więcej niż serce
Jodełka
Posty: 47
Rejestracja: sob cze 13, 2020 6:16 pm

Re: Sklep internetowy

Post autor: Jodełka »

Nie mam pojęcia jak to jest z zakładaniem takiego sklepu, ale lubię po nich buszować w internecie :) Właśnie trafiłam na stronę z tapetami dobretapety/pl/roberto-cavalli-home-no-6 i kusi mnie, aby jakiś wzór zamówić do naszego salonu. Wydawało mi się, że tapety to już przeszłość, ale okazuje się, że ponownie są na topie. Przecież nie mogę być w tyle i muszę iść z duchem czasu :)
grzechotka
Posty: 91
Rejestracja: śr cze 17, 2020 6:09 pm

Re: Sklep internetowy

Post autor: grzechotka »

Ja mam kilka sprawdzonych sklepów internetowych m.in. euroogrod/com/pl w którym kupuje wszelkie artykuły związane z ogrodem począwszy od kosiarek aż po nasionka :) Lubię wieczorem usiąść przed komputerem i kupić to co potrzebuję bez konieczności ruszania się z domu i szukania kilku godzin w sklepach a także stania w kolejkach.
kamilka45
Posty: 27
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:52 pm

Re: Sklep internetowy

Post autor: kamilka45 »

W takim sklepie internetowym można kupić wiele ciekawych produktów w tym te co mało spotykane są w mniejszych miejscowościach. Ja tak ostatnio szukałam kółka takiego grubego ale małych rozmiarów do takiego wózka robionego na zamówienie. Przyznam, że łatwo nie było ale w sieci wszystko można znaleźć.
ryzykantja
Posty: 264
Rejestracja: wt wrz 22, 2020 7:08 pm

Re: Sklep internetowy

Post autor: ryzykantja »

Zakupy w internecie to w dzisiejszych czasach bardzo wygodna i bezpieczna opcja. Ja w sklepach internetowych szukam ciekawych zabawek dla dzieci.
romuś
Posty: 234
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:41 am

Re: Sklep internetowy

Post autor: romuś »

W sklepach internetowych można kupić obecnie prawie wszystko. Ja zainteresowałem się ostanio lego 75306 To propozycja dla dorosłych. Zadanie nie jest proste, ale zabawa świetna i możliwość poczucia się jak dziecko.
palaczka
Posty: 307
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:51 am

Re: Sklep internetowy

Post autor: palaczka »

Ja lubie sklep z zdrowymi produktami. W nim właśnie znalazlam taki artykuł tu bee/pl/9217-pestki-dyni Lubie pestki dyni, ale nie wiedziałam ze są tak bogate w witaminy jak np B1, B6, E, a też sa źródłem kwasu linolowego, palmitynowego i oleinowego. Chyba od razu skorzystam z propozycji tego sklepu i kupię Pestki dyni ciemnozielone.
marin
Posty: 49
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:56 pm

Re: Sklep internetowy

Post autor: marin »

Jeżeli chodzi o sklep dla dzieci to tylko polecam tulisie/pl , jest tam wiele przydatnych rzeczy dla niemowlaka min. chusta dla niemowląt która jest bardzo przydatna w wychowaniu dziecka. Strona również prowadzi zbiórkę pieniędzy dla dzieci, które potrzebują pomocy.
lanca
Posty: 237
Rejestracja: pt lis 20, 2020 12:54 am

Re: Sklep internetowy

Post autor: lanca »

Jeśli chodzi o sklepy internetowe to bardzo cenie sobie to miejsce marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-fitness_Trening-silowy_Uchwyty-do-pompek-1053.html . Pełno sprzętu zamówiłam u nich na wyprzedaży dzięki czemu udało mi się zbudować swoją domową siłownie. Nigdzie indziej nie spotkałam tak niskich cen.
grzechotka
Posty: 91
Rejestracja: śr cze 17, 2020 6:09 pm

Re: Sklep internetowy

Post autor: grzechotka »

Ja ostatnio szukałam sportowych ciuchów i trafiłam na sklep sportowy StrongID. Moim zdaniem bezkonkurencyjny. Mają tam świetne ciuchy, doskonałej jakości. Kupiłam już tam koszulki i legginsy, które są bardzo komfortowe podczas ćwiczeń.
ODPOWIEDZ