Kajak czy rower wodny?

Wiewiorka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 16, 2020 6:51 am

Kajak czy rower wodny?

Post autor: Wiewiorka »

Kajak czy rower wodny?
Awatar użytkownika
HredsanBer
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 5:27 pm

Re: Kajak czy rower wodny?

Post autor: HredsanBer »

Wiecie coś jeszcze na ten temat? Dajcie znać.
Dżdżysty poranek
Liście hortensji wabią
Perłami wody
Lara72
Posty: 8
Rejestracja: czw cze 25, 2020 8:28 pm

Re: Kajak czy rower wodny?

Post autor: Lara72 »

Gdy wypatrujesz dobrego pomieszczenia na schronienie własnych kosztownych towarów a nie posiadasz miejsca w swoim domu to świetnym rozstrzygnięciem będzie wynajem - skrytki magazynowe . Jest to coraz bardziej atrakcyjne udogodnienie dla ludzi, którzy cenią wygodę i wiele miejsca w mieszkaniu. W takim pomieszczeniu wolno trzymać instrument, rowery, łódkę, kartony z okryciami, futrami i dodatkowo sporo innych towarów. Ja z tego korzystam i jestem bardzo usatysfakcjonowana. Radzę i Wam.
fifi
Posty: 73
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:10 pm

Re: Kajak czy rower wodny?

Post autor: fifi »

To jest bardzo dobre pytanie. Ale jeśli chodzi o sporty wodne to jest wiele bardzo różnych możliwości. Bo można zająć się także i pływaniem czy nurkowaniem. Nie ważne co robimy ważne jak się do tego przygotujemy. To też moja siostra znalazła taką stronę poza-domem/pl/plywanie na której to znalazła nawet podpowiedzi odnośnie doboru czepka na basen. Także uważam to za bardzo ważny szczegół.
pati76
Posty: 130
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:09 pm

Re: Kajak czy rower wodny?

Post autor: pati76 »

Zdecydowanie kajak. Jestem fanką i polecam każdemu taką aktywność. Moim zdaniem to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu z całą rodziną. Część osób podnosi, że rowery są bezpieczniejsze, ale to raczej nie prawda. Zresztą zostawiam do poczytania ciekawy artykuł kajakisekowski/pl/blog/czy-splyw-kajakowy-jest-bezpieczny/ . Fajnie opisane wszystkie aspekty spływów kajakowych. Warto rzucić okiem i przekonać się, że to świetna i bezpieczna aktywność.
ODPOWIEDZ