Wypożyczenie samochodu

ryzykantja

Re: Wypożyczenie samochodu

Post autor: ryzykantja »

Ja mam firmę usługowa, która świadczy usługi dla klientów np wywóz gruzu po remoncie. Okazało się ze zapotrzebowanie jest tak duże że brakuje mi samochodów. Na szczęście trafiłem tu gptruck/pl/pl/ Gdzie można wynająć samochód na długi okres czasu. Kto wie czy nie zdecyduję się na kupno auta używnego u nich. To mi się chyba będzie opłacać. Może i kogoś z was zainteresują te propozycje.
RafalCraft

Post autor: RafalCraft »

Polecam skorzystać ze skupu aut kupiewszystkieauta/pl/, gdzie możecie sprzedać lub zezłomować pojazd nieruchomy, niesprawny, z wysokim przebiegiem, czy rocznikiem. Jeśli oczywiście szukalibyście odpowiedniego skupu aut. Wszystkie formalności można również załatwić na miejscu!
kowalska2

Post autor: kowalska2 »

Jeśli prowadzicie własną firmę to powinniście także pomyśleć o zakupie samochodu firmowego. Najczęściej wybierane są auta dostawcze lub też busy. Warto też rzucić okiem na taką opcję jak berlingo zabudowa: ddzabudowy/pl/blog/2019/realizacja-zabudowy-citroena-berlingo-l1-podloga/ . To bardzo duże ułatwienie.
klaska

Post autor: klaska »

Nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się korzystać z wypożyczalni samochodu. Na nowe auto z salonu mnie nie stać ale są też przecież na rynku świetne używane samochody osobowe. Jeśli planujecie taki zakup to polecam zajrzeć na serwis ogłoszeniowy Pokato. Bardzo duży wybór, atrakcyjne ceny, bezpośredni namiar na sprzedających.
pati76

Post autor: pati76 »

Jeśli zależy Wam na niskiej cenie za wynajem, to polecam zajrzeć tutaj https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia- ... -katowice/. Ich flota składa się z prywatnych aut kierowców z całej Polski. Dzięki temu kwota za dobę jest znacznie niższa. Wszystkie dokumenty wypełnicie internetowo. Jeśli potrzebujecie auta w wybranym miejscu, to wystarczy o tym poinformować opiekuna pojazdu.
Awatar użytkownika
Siwanko

Post autor: Siwanko »

Zastanawiam się gdzie najlepiej wypożyczyć samochód. Polecicie ciekawe miejsce?
Zwyciężonym łaskę okażcie, to ją przyjmą z wdzięcznością i pamiętać będą; u zwycięzców w pogardę tylko pójdziecie.
ODPOWIEDZ