Da się załatwić noclegi podczas ferii?

Wiewiorka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 16, 2020 6:51 am

Da się załatwić noclegi podczas ferii?

Post autor: Wiewiorka »

Moje dzieci tak bardzo chcą wyjechać choćby na 4-5 dni na narty, że zaczynam się zastanawiać czy jakoś tego nie zorganizować mimo zakazu noclegów. Macie jakieś pomysły?
istriamylove
Posty: 147
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:47 pm

Re: Da się załatwić noclegi podczas ferii?

Post autor: istriamylove »

Zależy gdzie mieszkasz, jak bliżej ci do Karkonoszy to szukaj noclegów w apartamentach niedaleko Karpacza, mają tam nowo wybudowane, a taki nocleg zabroniony nie jest... chyba :)
Ja mam bliżej do Śląska dlatego będę wynajmować coś w Ustroniu bo tam jest zawsze mniej ludzi niż w Szczyrku, a apartamenty też mają dreamapart/pl/ustron
No i w Ustroniu jest Czantoria z ekstra trasą zjazdową :)
Lang
Posty: 54
Rejestracja: czw sty 30, 2020 1:33 am

Re: Da się załatwić noclegi podczas ferii?

Post autor: Lang »

Szukając atrakcyjnego miejsca na wyjazd na ferie, czy na wakacje jak co roku przeszukujemy portale ogłoszeniowe oglądając oferowane przez mniejsze czy większe ośrodki wypoczynkowe oferty wypoczynku. Dla mnie najciekawsze są ogłoszenia kater prywatnych, bo wtedy mam szanse wyjechać gdzieś, gdzie będziemy we własnym gronie i nie będzie zagrożenia zarażaniem się koronawirusem. Dlatego aktualnie przeszukuję ogłoszenia na pokato/pl/ bo wiem, że tak bezpłatnie mogą umieszczać ogłoszenia właściciele nawet niedużych kwater, czy agroturystyki.
fabiola
Posty: 377
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:59 pm

Re: Da się załatwić noclegi podczas ferii?

Post autor: fabiola »

Jakoś się na pewno dało, bo wiem, że moi znajomi jeździli, ale na pewno to kosztowało więcej. Teraz podobno mają zluzować obostrzenia i jeśli tak, to ja chętnie gdzieś pojadę. Ile można siedzieć w domu. Mam nadzieję też, że Hotel Bory Tucholskie będzie otwarty dla gości. To o nim w sumie myślę. Także jak coś, to możemy się tam wybrać.
ziomka
Posty: 172
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:24 am

Re: Da się załatwić noclegi podczas ferii?

Post autor: ziomka »

Warto też zakupić sobie różne akcesoria narciarskie przed wyjazdem na narty. Znajdziecie je w tym sklepie online: krakowsport/pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Narty_Narty-Head-149.html . Polecam się rozejrzeć, wybór jest bardzo duży.
Domonika
Posty: 296
Rejestracja: pn maja 18, 2020 8:51 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Da się załatwić noclegi podczas ferii?

Post autor: Domonika »

Doskonałe są plecaki szkolne Stargard i dla młodzieży takie sprawdzą się do szkoły. Szybko można zerknąć tutaj w sieci na dobrej jakości produkty.
ODPOWIEDZ