Stres przed podróżą

BeataE0020
Posty: 167
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:16 am

Stres przed podróżą

Post autor: BeataE0020 »

Czy Wy macie podobnie do mnie, że odczuwacie stres związany z wyjazdem na wakacje? Najbardziej martwię się, że się spóźnię na samolot lub czegoś zapomnę. Kilka tygodni przed wylotem popijam herbatkę konopną, która działa kojąco na moje nerwy. Polecam zerknąć na ofertę sklepu https://www.alba-hemp.com/oferta/zywnos ... a-konopna/. Muszę przyznać, że smakuje wyśmienicie i pomaga w stanach napięcia :)
miłosznowak
Posty: 128
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:01 pm

Re: Stres przed podróżą

Post autor: miłosznowak »

Myślę, że bardzo ważną kwestią jest odpowiednie spakowanie swoich bagażów, dzięki którym będziecie spokojniejsi podczas podróży, że nic wam nie brakuje. Jeśli zastanawiacie się co zabrać na wakacje to na pewno dokumenty, leki, odpowiednia odzież i obuwie, kosmetyki i akcesoria pomagające podróże np. aparat, ładowarka czy słuchawki. Warto zrobić przed podróżą listę i się jej trzymać.
GabrielRWrz
Posty: 90
Rejestracja: wt paź 27, 2020 12:39 am

Re: Stres przed podróżą

Post autor: GabrielRWrz »

Myślę, że taki stresik to normalna sprawa. Warto odpowiednio przygotować się do podrózy samochodem i mieć ze sobą kontakt do sprawdzonej pomocy drogowej. Wiadomo, że różne sytuacje losowe się zdarzają. Ja niestety niedawno podróżując autostradą A4 miałem małą awarię i korzystałem z usług https://omt-pomocdrogowa.pl/oferta/pomo ... strada-a4/. Na szczęście szybko się zjawili i okazało się, że usterka nie była tak groźna i dało się ją usunąć na miejscu :)
ODPOWIEDZ