Znaleziono 376 wyników

autor: fabiola
ndz lut 25, 2024 2:27 pm
Forum: Motoryzacja
Temat: Laboraorium
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 1

Laboraorium

Które kolumny chromatograficzne można dostać od ręki? Poprzednie uległy uszkodzeniu, a wymiana jest pilna, by cały projekt się nie posypał. Dajcie znać, jeśli coś wiecie.
autor: fabiola
ndz lut 25, 2024 2:07 pm
Forum: Hydepark
Temat: Jaki salon optyczny w Częstochowie?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3

Re: Jaki salon optyczny w Częstochowie?

Jeśli już mam dobrać sobie coś porządnego, to chętnie się dowiem, co mi zasugerujecie. Naprawdę chcę mieć porządne okulary i na pewno sklep okulistyczny jest mi do tego potrzebny. Dowiedzieć bym się chciała tylko, jak wygląda tak naprawdę proces zamawiania ich w sieci. Pomożecie?
autor: fabiola
ndz lut 25, 2024 1:57 pm
Forum: Zdrowie
Temat: Kolejki do lekarzy specjalistów
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 21

Re: Kolejki do lekarzy specjalistów

Kiedy Wasze dziecko spotyka zatkany nos u dziecka bez wydzieliny , to co robicie? U nas to już 3 raz w ciągu 2 miesięcy, więc zaczęło mnie to niepokoić. Lekarz chce tylko dobierać antybiotyk, a ja uważam, że nie jest to dziś konieczne. Co sądzicie? Jakie macie pomysły?
autor: fabiola
sob lut 24, 2024 2:19 pm
Forum: Hydepark
Temat: Kredyt hipoteczny
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 461

Re: Kredyt hipoteczny

Dawniej brano kredyty hipoteczne i jak dla mnie to ważny obszar, ale faktem jest, że nie można sobie dziś tego zarzucać, bo niestety, nawet jeśli to było w walucie CHF, to w tamtym okresie to się mocno opłacało. Wiem jednak, że tutaj Kalkulator frankowicza może się sprawdzić, jeśli chcecie sobie to ...
autor: fabiola
pn lut 05, 2024 7:55 pm
Forum: Moda i Uroda
Temat: Zielone oprawki
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 29

Re: Zielone oprawki

No dobrze, a jak ja wybiorę sobie męskie oprawki do okularów , to co mi poradzicie? Czy jednak bez problemu warto będzie się nad tym zastanowić, czy jednak po prostu idziecie, przymierzacie i kupujecie? No, naprawdę mam dylemat na ten temat.
autor: fabiola
sob sty 27, 2024 1:15 pm
Forum: Motoryzacja
Temat: Brak prawa jazdy
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 88

Re: Brak prawa jazdy

Cześć, rozważam niektóre kwestie pod kątem mojego własnego planu na przyszłość i na pewno będę myślała o prawie jazdy. I czy warto jest zapisać się tutaj https://prosto.edu.pl/szkola-jazdy-tarchomin/ na odpowiedni egzamin Można powiedzieć, że to jedyna szkoła jazdy na Tarchominie, która wzbudza moją...
autor: fabiola
sob sty 27, 2024 12:44 pm
Forum: Ogólnie o podróżowaniu
Temat: Restauracje w Warszawie
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 200

Re: Restauracje w Warszawie

Myślę nad tym, co zrobić, żeby zdecydować się na odpowiednie rozwiązania pod kątem na przykład zorganizowania eventu firmowego, nawet bankietu i mam na oku coś takiego https://mlodygrochow.pl/wynajem-sali-ba ... -warszawa/ . Czy Waszym zdaniem warto? To fajne miejsce w stolicy?
autor: fabiola
ndz gru 31, 2023 4:57 pm
Forum: Biznes i Edukacja
Temat: Obsługa prawna dla firm
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 48

Re: Obsługa prawna dla firm

Jak wam się zdaje, czy szkolenie prawo autorskie jest trudne? U mnie nie będzie większego problemu, żeby się za to zabrać, ale w sumie czemu nie, w końcu będę twórcą. A to jest coś, co powinnam zabezpieczyć, to moje własne dobro.
autor: fabiola
pn gru 18, 2023 1:43 pm
Forum: Moda i Uroda
Temat: Dodatki do wnętrza
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 60

Re: Dodatki do wnętrza

Ciekawi mnie, czy wiecie, jak rozwiązać niektóre kwestie pod kątem meblowym. W sumie sam remont to jedno, ale na pewno warto wiedzieć, gdzie meble odpowiednie znajdziemy. No i ja sprawdzam sobie aktualnie jysk franowo i ciekawi mnie, czy warto. Dajcie znać, co myślicie, jakie macie rozwiązania dla m...
autor: fabiola
pn gru 18, 2023 12:15 pm
Forum: Hydepark
Temat: Optyk w Legnicy
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 34

Re: Optyk w Legnicy

Jestem wciąż powiązana z tym, co miałam wcześniej na oczach, czyli okularami. Muszę jednak zmienić model dbania o oczy, bo dużo się maluję, a okazuje się, że dla mnie to jednak jest problem, ponieważ okulary ciągle się brudzą, ech. Dlatego myślę, czy dailies total 1 astigmatism to nie jest dobry wyb...